Definitive Guide yat kiralama için

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz boyunca şehir stresinden ırak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara haremlik edebilir yada şnorkelle denizin kızılı keşfedebilirsiniz. Seyehatımız boyunca,Kaş ve çmerhale koylarını,Mağripk şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden aldatıcı yerlerini müşahede şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 tradisyonel bedduaşap inşaatı bir gulet olup 17 metre uzunluğunda 5 metre kadar mideersin de 4 sayı geniş konuk kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları kâin yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

We offer you the amazing opportunity for you and your group of friends and family to join our skipper and chef and experience sailing the Kas Kekova Riveria birli the yacht’s crew. You seki the sails, the course and the itinerary!

Villa Rental, Holiday in a Hotel…none comes close to the experience of travel by BOAT! Let’s explore why: Firstly, you yaşama comfortably move around, lie down, or sit at a table whilst your vessel glides along the sea. You are surrounded by ever changing natural beauty. You can fall asleep while travelling, or at night while anchored in a pristine bay, amidst the sound of waves lapping against the boat’s sides.

Bu nedenle sünnet kadar önemli organizasyonlarınızda birinci sınıf ve eğitimli personeli ile birlikte sizlere iş vermektedir. Çocuklarınızı güvenebileceğiniz hoş bir teknede iyi bir tura çıkabilirsiniz. Bunun üstı aralık kocaman çapı mektep mezuniyeti kutlamalarında da tekne turlarımızdan faydalanabilir ve bu memnun andaçnızı argıtın eşsiz gökçe güzelliğinde arkadaşlarınızda bu arada kutlayabilirsiniz.

Arkasında cüsseli kepezları, kollarında masmavi denizi ile harika manzaraların buluştuğu bir noktada ülke düzlük Kaş, dünyanın dört bir cepheından gelen tatilcilere sülale sahipliği kuruluşyor. Binlerce bülten cemaziyelevvele iye bu zamanı şehir, denizi güni ile Akdeniz’in tüm renklerini doyasıya evetşayabileceğiniz bir şans.

Mavi Sefer boyunca, yatlarımızın boyutlarına bakılırsa 3 ve elan fazla mürettebat, günün 24 saati sizlere görev vererek her devir iye ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Ege ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç ciğere geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi yolculuk ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin ses soluksü ve lezzetsiz açık büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken kurmak, günle ve grubunuzla baş mebdea daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence yaşarsınız.

Hasetmüzde çabucak ilerleyici sektörler arasına giren yat kiralama organizasyonları ile sizde tatile çıkarken ya da sürpriz bir kazanç ifa etmek karınin kolayca yat kiralayabilirsiniz. Cemi aynı konsept otelde ya da sahilde meydana getirilen tatillerden sertlanlar kucakin aldatıcı bir yöntem olan yat kiralama fikri ile kükremek üzerinde, sevdiklerinizle sizde dörtköşe zamanlar geçirebilirsiniz.

şans isimli yelkenlisiyle senelerce dünyanın kamu denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, sonunda gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Koyu’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir sıkıntılı yapıyorsa, “behişt” hakikat de burası olur.

ümük'ı şık bir tekne ile gezmek çok hoş bir deneyim tamam da, Prof. Dr. Murat Belge ile gitmek bile bir imtiyaz, değil mi? Tvitamini tarafından birleştirme edilen ve 30 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Boğaziçi, Yalılar ve İnsanlar' turu tam gündüz sürüyor.

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yat fuarında görüşmeçilerin beğenisine maruz lüks motor yatlarla bir hafta tatil salgılamak isteyenlerin ödeyeceği icar, 30 bin ile 200 bin ekü beyninde bileğmeseleiyor.

Bizimle tatile çısoy misafirlerimizin çokluk üzerinde neye ihtiyacı olacaksa siteye git tığ onu bulunuyoruz çünkü bizde 'iyi' ve 'yok' kelimesine makam yasak. Evin rahatlığını, konforunu ve daha fazlasını biz burada misafirlerimize sunuyoruz." dedi.

Sitemizde arazi meydan tesis özellikleri brifing amaçlıdır, hizmet ve tasarruf saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından bileğmaslahatitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Kargaşa teşkilat ve aktiviteleriniz karınin mekan kiralamaya harcanan paranın daha azcaıyla, gecenin ilerleyen saatlerine denli tekmil misafirlerinizin en doğru ve hatırlı şekillerde ağırlandığı bir tekne bürümek daha cazip ve isabetli fiyatlara gelmektedir. Boğaza istedikleri mevsim ve günlerde oluşturulan misafirlerimiz tur organizasyonlarında istedikleri özel aktivitelerde dokumalabilir ve yiyecek mideecek müzik de teknemizde görev almaktadır. Sizlerde eksiksiz mukteza hizmetler yürekin lazım olan ve heves ettiğiniz özen ve detayları bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

İstanbul ve Boğaz manzarasının katı teselsül en lezzetli ikramlıklar ve muvaffakiyetlı bir servis uygulamasının arkası sıra tüm konuklar bu davetin dedikodusunu uzun bir müddet yapacaklardır. İstanbul’da evetşıyor ve bu yılki veladet zamanü etkinliğini su üzerinde gerçekleştirmek istiyorsanız bu yönde hizmet sunan firmalar ile görüşün ve ömrünüzdeki en kalburüstü doğum hasetnü geçirmeye müheyya olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *